شرایط و ضوابط عضویت - مشتری


از اینکه آکادمی علمی الف را برای همکاری انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم... شبکه ترجمه الف به عنوان یکی از به ­روزترین و علمی ترین شبکه ­های ترجمه ایران فعالیت رسمی خود را از ابتدای سال 1393 با گروهی مجرب و متخصص آغاز کرده است و مفتخر به مدیریت صدها ترجمه دانشگاهی، چندین کتاب، چندین پروژه سازمانی و صدها مقاله لاتین در تمامی رشته­ های تخصصی می­باشد. این شبکه خدمات ترجمه تخصصی را به صورت 24 ساعته و آنلاین فرآهم می­کند.


ثبت سفارش

ثبت سفارش فقط از طریق سایت انجام می پذیرد. قیمت گذاری به معنای ثبت سفارش نیست و تا زمانی که هزینه سفارش پرداخت نشده باشد سایت اقدامی برای ترجمه نخواهد کرد.


روش قیمت گذاری

مبنای محاسبه قیمت در سفارش تعداد لغات فایل مبدا آن سفارش است. تعداد لغات توسط نرم افزار شمارش می شود. مشتری موظف است فایل شمارش شده را بررسی نمایید تا از صحیح بودن تعداد لغات اطمینان کسب کند.

پرداخت

درحال حاضر کلیه تراکنش ها از طریق درگاه بانکی شتاب انجام می شود.

 

تحویل

تحویل فایل ترجمه از طریق سایت انجام می شود. همچنین یک نسخه از فایل نیز به ایمیل مشتری ارسال می شود.

 

انصراف از سفارش

لغو کامل سفارش فقط در صورتی که کار ترجمه شروع نشده باشد امکان پذیر است. اگر مترجم سفارش را شروع کرده باشد بعد از اعلام انصراف تا جایی که ترجمه شده انجام شده تحویل داده خواهد شد و از هزینه کسر می گردد. در صورتی که سفارش کامل ترجمه شده باشد امکان انصراف وجود ندارد.

در صورت انصراف مشتری 10% از مبلغ سفارش به عنوان جریمه کسر خواهد شد.


تغییر شرایط و قوانین

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.

 

بدون خارج شدن از محل کار، منزل یا کلاس، سفارش خود را به آسانی چند کلیک ثبت کنید و به آسانی دریافت کنید.