شرایط و ضوابط عضویت - نماینده


از اینکه تصمیم گرفته اید رابطه همکاری خود را با " آکادمی علمی الف " آغاز کنید به شما تبریک می گوییم... شما با پیوستن به این شبکه می توانید ترجمه را به عنوان شغل و منبع درآمد اصلی خود انتخاب کنید.

دپارتمان ترجمه شبکه علمی الف بستری برای ارائه خدمات ترجمه به صورت آنلاین فراهم کرده است. این سایت سفارشات را به صورت آنلاین از مشتریان دریافت و برای ترجمه در اختیار مترجمین قرار می دهد. نماینده ها موظف هستند قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنند. طبیعی است قبول شرایط و ضوابط به منزله موافقت با آنچه در ادامه آمده است می ­باشد.

 

نماینده کیست؟!

شبکه ترجمه الف اقدام به اعطای نمایندگی در بخش ترجمه به کافی نت ها، مراکز خدمات دانشجویی کتاب فروشی ها و سایر مراکز فرهنگی و همچنین دانشجویان و جامعه دانشگاهی کرده است.نماینده به کسی اطلاق می شود که بتواند حداقل 10 پروژه در طول ماه ثبت کند.

 

شرایط استفاده

·                 تکمیل فرم اولیه ثبت نام

·                 ارائه مدارک لازم

·                 صحت مطالب و مدارک ارائه شده

 

ثبت سفارش

ثبت سفارش فقط از طریق سایت انجام می پذیرد. قیمت گذاری به معنای ثبت سفارش نیست و تا زمانی که هزینه سفارش پرداخت نشده باشد سایت اقدامی برای ترجمه نخواهد کرد.


روش قیمت گذاری

مبنای محاسبه قیمت در سفارش تعداد لغات فایل مبدا آن سفارش است. تعداد لغات توسط نرم افزار شمارش می شود. نماینده موظف است فایل شمارش شده را بررسی نمایید تا از صحیح بودن تعداد لغات اطمینان کسب کند.

پرداخت

درحال حاضر کلیه تراکنش ها از طریق درگاه بانکی شتاب انجام می شود.

 

تحویل

تحویل فایل ترجمه از طریق سایت انجام می شود. همچنین یک نسخه از فایل نیز به ایمیل ارسال می شود.

 

انصراف از سفارش

لغو کامل سفارش فقط در صورتی که کار ترجمه شروع نشده باشد امکان پذیر است. اگر مترجم سفارش را شروع کرده باشد بعد از اعلام انصراف تا جایی که ترجمه شده انجام شده تحویل داده خواهد شد و از هزینه کسر می گردد. در صورتی که سفارش کامل ترجمه شده باشد امکان انصراف وجود ندارد. در صورت انصراف، 10% از مبلغ سفارش به عنوان جریمه کسر خواهد شد.

 

تغییر شرایط و قوانین

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.